Велопробіг до Дня Незалежності України

24 серпня 2017 року в Скала-Подільській об'єднаній територіальній громаді відбувся II велопробіг, присвячений Дню Прапора та Дню Незалежності України, за маршрутом: смт Скала-Подільська, с.Іванків, с.Турильче, с.Нивра.
У велопробізі взяли участь дві вікові групи : молодша - віком від 5-ти до 10-ти років (19  учасників), керівником молодшої групи була Ірина Харатін, та старша група  - віком від 14-ти  до 60-ти років (25 учасників).
Перед початком велопробігу відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню Прапора України та 26-й річниці Незалежності України. На мітингу виступив селищний голова Скала-Подільської об'єднаної територіальної громади Мирончук Віктор Павлович, політв'язень Хома Павло Миколайович та настоятель УГКЦ отець Василь Германюк.
По маршруту у кожному селі учасників велопробігу зустрічали настоятелі храмів та жителі.  У селі Нивра пройшла урочиста хода до могили борцям за незалежність України, де відбулася відправа настоятелем храму УПЦ КП  отцем Василем Дешевим.

Учасниками заходу були жителі всіх населених пунктів ОТГ.