Дата: 18.09.2020 14:29

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та суб’єктів господарювання, Скала-Подільська селищна   рада повідомляє про оприлюднення  на офіційному сайті https://skalapodilska-gromada.gov.ua/ проєкту рішення Скала-Подільської селищної  ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель селища  Скала-Подільська» та аналіз регуляторного впливу.

Розробник проєкту рішення: Виконавчий комітет Скала-Подільської селищної ради.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту рішення за адресою: вул. С.Крушельницької 33, смт Скала-Подільська, Борщівського р-н, Тернопільської область, Скала-Подільська селищна рада.

ВАЖЛИВО:

Середня (базова) вартість земель населеного пункту селища Скала-Подільськастановить 75,80 грн. за 1 кв. м.

Технічна документація з нормативної грошової оцінки земель селища Скала-Подільська, Борщівського району, Тернопільської  області пройшла державну експертизу землевпорядної документації  14 липня 2020 року №2571-20.

Проведення перерахунку нормативної грошової оцінки земельних ділянок зумовлено ст. 18 Закону України «Про оцінку земель», Постановою  КМУ від 21.02.2017 року №91 «Про визначення такими, що втратили чинність, деяких Постанов Кабінету Міністрів України», зокрема Постанови КМУ від 15 грудня 1997 року №1391 «Про внесення змін до переліку населених пунктів, віднесених до курортних».

Додатки:

1. Прєкт рішення сесії "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель смт Скала-Подільська" та Аналіз акту регуляторного впливу.

2. Технічна докуметація з нормативно-грошової оцінки земель.

Світлана Гаврилів