Вітання з Днем позашкілля

Дата: 25.09.2020 15:09

Шановні працівники  Скала-Подільського дитячого парку!

Вітаємо з професійним святом Днем позашкілля та висловлюємо щиру подяку за вклад у розвиток позашкільного навчання у Скала-Подільській громаді.

Кожного дня ви творчо підходите до своєї роботи, з повагою та любов'ю працюєте з дітьми, плекаєте творчу, інтелектуальну, духовну і фізично-розвинену особистість, підтримуєте та розвиваєте юні обдарування.

З 1988 року розпочав свою історію дитячий парк. У житті багатьох дітей Скала -Подільської громади  позашкільний навчальний заклад став рідною домівкою. Не одне покоління учнівської молоді було виховане у його стінах. Багато цікавих зустрічей, різноманітних заходів, акцій було проведено за час роботи закладу, але найголовніше -  діти отримали змогу в позаурочний час знайти собі улюблену справу.

Сьогодні позашкілля – це гнучка підструктура освіти, яка здатна оперативно реагувати на суспільні зміни соціокультурних потреб дітей та учнівської молоді.

Цього року в закладі розпочали заняття 173 вихованці із 4 закладів загальної середньої освіти Скала-Подільської ОТГ. Працює 10 гуртків, з них: 3 – еколого-натуралістичного напряму:

«Природа – джерело творчості» (керівник Стефина В.Г., на базі Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів,), «Юні дослідники» ( керівник Червоноока А.В.), «Пізнаємо рідний край» (керівник Недокіс Л. В.),

1- військово-патріотичного «Юні скаути» (керівник Червоноока А. В.),

4– художньо-естетичного «Арт-студія» (керівник Червоноока А. В.), «Творча майстерня» (керівник Харатін І. О.), «Театр танцю «Барви» (керівник Желяско О. В., на базі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів), «Весела намистинка» (керівник Германюк М. Г.),

1– спортивно-оздоровчого «Юні футболісти» (керівник Слотвінський Б. І.),

1 – соціально-реабілітаційного «Ерудит» (керівник Харатін І. О.).

Тож бажаємо вам міцного здоров’я, злагоди й любові, терпіння і мудрості, щоб ніколи не згасало світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії.

Нехай кожен  день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім’я щасливого майбутнього дітей.

Селищний голова                                                                                                 В. П. МИРОНЧУК