Визнано переможця конкурсу на зайняття посади керівника комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Скала-Подільської селищної ради

Дата: 25.09.2020 15:25

24 вересня 2020 року відбувся конкурс на зайняття посади керівника комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Скала-Подільської селищної ради, який проводився у відповідності до вимог Закону України «Про соціальні послуги», Постанови КМУ від 3 березня 2020 р. № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору».

На засіданні були присутні 4 із 5 членів конкурсної комісії, затвердженої рішенням виконавчого комітету  від 08  вересня  2020 року № 108 «Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Скала-Подільської селищної ради».

Комісія констатувала, що претендентка на посаду подала повний пакет документів, визначений Положенням про конкурс, у повній мірі відповідає кваліфікаційним вимогам, надала відповіді на усі питання конкурсної комісії та представила перспективний план розвитку Центру надання соціальних послуг Скала-Подільської ОТГ.

Рішенням комісії переможцем конкурсу визнано Стягар Ірину Вікторівну.

Переглянути відео можна за посиланням:    https://youtu.be/XN4A2t-9ZtU

Тетяна Чубак