Вічна пам'ять педагогу

Дата: 02.10.2020 13:05

1 жовтня 2020 року відійшов у засвіти Войцехівський Роман Романович, директор Скала-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, «вчитель вчителів», інтелегент, знаний у громаді, районі, області.

Народився 9 лютого 1950 року у м. Хоростків Гусятинського району. Після закінчення середньої школи навчався у Кременецькому сільськогосподарському технікумі. Але доля готувала йому інший життєвий шлях. Роман Романович вступив до Тернопільського педінституту, після закінчення якого був направлений на роботу до Скала-Подільської середньої школи № 1 вчителем математики. Містечко гостинно зустріло молодого вчителя, школа стала для нього єдиним у житті храмом науки, якому віддавав всі свої сили, знання, уміння. Педагог пропрацював з 1974 по 2015 роки. За цей час був двічі призначений директором закладу, неодноразово нагороджувався грамотами Міністерства освіти і науки Ураїни, обласного управління освіти і науки , районного відділу освіти, ради профспілок.

За високий професіоналізм, сумлінну працю отримав звання «старший вчитель», мав вищу кваліфікаційну категорію. Роман Романович був надзвичайно працьовитим, дисциплінованим, відповідальним спеціалістом, щиро вболівав за долю школи і кожного учня. А їх у вчителя за 41 рік трудової діяльності було багато. І всі пам’ятають його мудрість, доброту, вміння працювати та навчати.

Войцехівський Роман Романович був і високоморальною людиною, мав активну життєву позицію. Чудовий сім’янин, люблячий, турботливий чоловік, батько, дідусь. Колеги по роботі, друзі, знайомі знали Романа Романовича як чесну, порядну людину, готову поспівчувати, вислухати, допомогти. Був енергійним, оптимістичним життєлюбом, завжди усміхненим і привітним. Востаннє Роман Романович гостинно приймав своїх колег, коли ті прийшли вітати свого директора з 70-річчям.

Скала-Подільська селищна рада, виконавчий комітет, депутатський корпус, педагогічний, батьківський, учнівський колективи Скала-Подільського НВК, відділ освіти виконавчого комітету Скала-Подільської селищної ради, директорський колектив, громадськість селища висловлюють щирі співчуття родині Войцехівських. Пам’ять про чудову людину, невтомного трудівника, «Педагога» з великої літери назавжди залишиться у наших серцях.