Відбудеться зустріч виборців з кандидатами на посаду селищного голови Скала-Подільської ОТГ

Дата: 13.10.2020 00:20
Кількість переглядів: 1978

Враховуючи численні звернення громадян, 18 жовтня 2020 року о 15.00 год. в приміщенні Скала-Подільського будинку культури відбудеться зустріч виборців з кандидатами на посаду селищного голови Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади.

Захід проводиться з метою  познайомити громадян з передвиборчою програмою кандидатів та дізнатися в учасників перегонів, як вони бачать вирішення болючих проблем громади, щоб виборці могли зробити виважений самостійний вибір.

Формат зустрічі:

1. Кандидати оприлюднюють свою програму (по 10 хв. кожен)
  2. Кандидати задають питання один одному (30 хв. на весь блок запитань та відповідей)
  3. Кандидати відповідають на питання громадян ( до 1 год.)

У зв’язку із складною ситуацією, пов’язаною з розповсюдженням коронавірусу, захід проводитиметься за обмеженої участі громадян (до 50 осіб, враховуючи організаторів та кандидатів) та дотримання суворих заходів безпеки (обов’язковий масковий режим, дотримання відповідної дистанції). Бажаючих прийняти участь в даному заході просимо реєструватись за посиланням: https://forms.gle/wH7BarQ1c2UpB6sS9. Усім запрошеним буде розіслано лист із підтвердженням вашої участі на поштову скриньку або повідомлено по телефону.

Для усіх, хто не матиме змоги потрапити на захід, буде вестися пряма онлайн трансляція в мережі Facebook  на сторінці Скала-Подільська Об'єднана Територіальна Громада. Ви зможете задати питання кандидатам в режимі реального часу. Також до 17 жовтня  лист з питаннями та пропозиціями можна надіслати на поштову скриньку skala.vybory2020@gmail.com.

Зверніть увагу, що організатори мають право не озвучувати питання, які ображають честь та гідність кандидата, носять обвинувачувальний характер, стосуються особистого життя кандидата.

Запрошуємо усіх претендентів на посаду прийти на зустріч!

За інформацією щодо організації  даного заходу звертайтесь по телефону: 0678741652.

Тетяна Чубак