Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Долучайтесь до дебатів кандидатів на посаду селищного голови

 

 

Нагадуємо, що в неділю 18 жовтня 2020 року о 15.00 год. в приміщенні Скала-Подільського будинку культури відбудеться зустріч виборців з кандидатами на посаду селищного голови Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади.  

По причині складної ситуації, пов’язаної з розповсюдженням коронавірусу,  потрапити на захід зможуть тільки громадяни, які попередньо зареєструвались.

Хто ще з певних причин не встиг зареєструватись, але має бажання бути присутнім на анонсованому заході, може зробити це за посиланням:

https://forms.gle/ZAwd7HefT94D2bGv9

Форма для реєстрації буде активна до 21.00 години 17 жовтня.

 Решта громадян зможуть долучитись до заходу в форматі онлайн на Facebook сторінці «Скала-Подільська об’єднана територіальна громада», де в коментарях є можливість задати запитання кандидатам. Прохання вказувати, кому саме ваше питання адресоване, а також утриматись від коментарів, які ображають честь та гідність кандидата, носять звинувачувальний характер, стосуються його особистого життя.

 Також до 21.00 год. 17 жовтня  лист з вашими питаннями, які будуть озвучені під час заходу, можете надіслати на поштову скриньку skala.vybory2020@gmail.com.

 

 

 

Тетяна Чубак« повернутися до списку новин