Мешканці Скала-Подільської ОТГ мають можливість оформити соціальні допомоги та субсидії в селищній раді.

Дата: 23.10.2020 18:14

Скала-Подільська селищна рада є учасником пілотного проекту «Соціальна громада». На Тернопільщині окрім нас в цьому проєкті участь бере поки що тільки Шумська міська ОТГ.

«Соціальна громада» - це сучасне IT-рішення, яке дозволяє приймати документи на оформлення соціальних виплат (пільги, субсидії, державні соціальні допомоги) максимально наближено до людей.

Завдяки цьому програмному комплексу документи опрацьовуються в електронному вигляді, що дозволяє скоротити час прийняття рішення вдвічі швидше. Спеціаліст на робочому місці створює «електронну» справу заявника і за один робочий день файл передається до органу соціального захисту населення. Фахівець самостійно заповнює в електронній формі заяву та декларацію, що дозволяє уникнути помилок при заповненні документів заявником.

А найважливіше те, що громадянам вже не потрібно їхати в Борщівське управління соціального захисту населення та вистоювати там величезні черги. Документи приймаються в нашій селищній раді. На сьогоднішній день даною послугою скористались 26 мешканців громади.

Тетяна Чубак