Вітаємо із професійним святом!

Дата: 09.11.2020 11:32

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, учасники аматорських колективів!

Вітаємо вас із професійним святом!

Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги, хто день у день веде просвітницьку роботу.

Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким потрібно вправно скористатися. Люди вашої професії – особливі, бо талант дається не кожному. У сьогоднішній час «пандемії» ви, як ніхто, зустрілись з непростим викликом: не втратити  професіоналізм, дарувати «прекрасне» у складних умовах. Задля успішної праці у сфері культури ви виявляєте ініціативу і творчість, натхнення, витримку, розуміння ситуації та формуєте унікальний культурний простір, який об’єднує людей. А головне – робите все для того, аби культура розвивалася.

Щиро вдячні вам за сумлінну працю, безперервний професійний пошук та за вагомі духовні здобутки. Нехай творча наснага, щоденний успіх і любов до мистецтва ніколи не залишають вас, нехай здійснюються всі плани та задуми як на професійній так і на життєвій стежині.

Міцного вам здоров’я, сил та енергії для нових творчих звершень, людської шани і вдячності!