Вітаємо Катерину Осадчук, ученицю 9 класу Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів, з перемогою у науково-технічному конкурсі «Еко -Техно Україна 2021»

Дата: 16.11.2020 15:19

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.12.2013 року № 1763 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс «Intel-Eкo Україна», листа Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Еко -Техно Україна 2021» від 27.10.2020 року № 6/1285-20, з 3 по 13 листопада 2020 року проведено ІІ (дистанційний) етап Всеукраїнського конкурсу «Еко -Техно Україна 2021», в якому учениця 9 класу Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів Осадчук Катерина, слухачка Борщівської філії, здобула ІІІ місце у секції енергетики з роботою на тему: «Використання сонячної радіації для обігріву приміщень» (частина «Техно Україна 2020»). Науковий керівник: Мулярчук Андрій Петрович, викладач Борщівської філії МАНУ.

Вітаємо переможницю і бажаємо й надалі долати вершини до омріяного п’єдесталу.

Джерело: Тернопільське обласне відділення МАН України