Вітаємо із Всесвітнім днем дитини!

Дата: 20.11.2020 10:05

Майбутнє нації — у дітях. 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини, рекомендувавши всім країнам ввести в практику святкування Всесвітнього дня дитини. Метою його проведення є захист прав дітей та розвитку середовища, дружнього по відношенню до них, шляхом діалогу і активних дій, благополуччя дітей у всьому світі, укріплення та розширення діяльності ООН в інтересах дітей.

Хай кожна дитина має причину для усмішки й щастя, росте в любові та сімейному затишку, згадує дитинство як найсвітліший період свого життя.

Усіх діток вітаємо зі Всесвітнім днем дитини! Бажаємо, щоб усі маленькі дослідники світу завжди цікавились незвіданим, шукали відповіді на свої запитання та вірили у диво. Доброго вам здоров'я, надійних друзів і казкових подій.