Всеукраїнський конкурс творчих робіт школярів «Гуманне ставлення до тварин»

Дата: 25.11.2020 16:17

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України спільно з благодійною організацією  «Благодійний фонд «Щаслива лапа» провели ІІІ Всеукраїнський конкурс творчих робіт школярів «Гуманне ставлення до тварин», мета якого – популяризація гуманного ставлення до тварин у суспільстві, насамперед серед учнівської молоді.

Завдання конкурсу – скласти  продовження розповіді « Погризені капці», використовуючи вирази: «і платити не потрібно, а можна просто», «до притулку», «завтра  зранку».

До розгляду журі надійшло 183 роботи з усіх областей України. Відповідно до наказу МОН України від 28 травня 2020 року № 40 «Про підсумки ІІІ Всеукраїнського конкурсу творчих робіт школярів «Гуманне ставлення до тварин» визнано переможцем поза призовими місцями та нагороджено грамотою Національного еколого - натуралістичного центру учнівської молоді МОН України  і подарунком від Благодійної організації  «Благодійний фонд «Щаслива лапа» в номінації «Найдивовижніші властивості собак» -

Осадчук Софію, ученицю 7 класу Лосяцької ЗОШ І – ІІ ступенів;

Полиняк Тетяну Володимирівну, вчителя біології Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів, керівника роботи.