ХХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Дата: 27.11.2020 15:28

У четвер, 26 листопада 2020 року, учні закладів загальної середньої освіти Скала-Подільської ОТГ взяли участь у ІІ-му етапі (районного) ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який відбувся вперше у дистанційному форматі за допомогою інтернет-ресурсу Coogle Classroom.

Напередодні адміністрації освітніх закладів видали накази, відповідно до яких створено організаційні комітети, здійснено підготовку приміщень, забезпечено дотримання техніки безпеки з дотриманням карантинних вимог, охорони праці, життя і здоров’я учасників під час проведення ІІ етапу Конкурсу, забезпечено технічними засобами. Учасниками стали 40 учнів 3-11 класів із шести шкіл ОТГ. Дякуємо керівникам та вчителям за належну організацію, а конкурсантам бажаємо досягнути високих результатів.

Керівник методичної комісії вчителів

української мови та літератури Філь Т.В.