Молитва-реквієм вшанування жертв Голодомору

Дата: 30.11.2020 14:13

28 листопада 2020 року за участю селищного голови Ігора Лободи відбулась спільна молитва-реквієм вшанування жертв Голодомору.

У програмі заходу виступили:

• заступник селищного голови Андрій Чокан;

• священики — настоятель православної церкви України отець Віталій Парасинчук, настоятель Української греко-католицької церкви отець Василь Германюк;

• учасники гуртка художнього читання “Перлина Надзбруччя” Скала-Подільського будинку культури — Вікторія Лукаш, Аріана Литвинчук, керівник — Наталія Кульчицька, музичний супровід — Сергій Кульчицький;

• місцевий історик, краєзнавець, науковий працівник Скала-Подільського краєзнавчого музею ім. М.Старицького — Оксана Ундерко.

Біля статуї Ісуса Христа був викладений хрест із лампадок, який символічно освітив шлях тисячам душ українців, закатованих голодом.

Працівники селищної ради, закладів, установ та організацій, громадські діячі, жителі Скала-Подільської громади запалили свічки пам’яті та вшанували хвилиною мовчання жертв голодомору.

Після спільної молитви молодіжні християнські аніматори греко-католицької парафії, під керівництвом отця Василя Германюка, запустили небесні ліхтарі на спомин вічної пам’яті тих, які померли у жорстокі часи репресій.

В онлайн-форматі захід під загальним гаслом “Збережи пам’ять. Збережи правду” висвітлений у соціальних мережах в інстаграмі на сторінці отця Василя Германюка за посиланням: https://instagram.com/

Вічна пам’ять загиблим українцям!