Обласна перемога юних дослідників

Дата: 01.12.2020 14:04

Відбувся обласний конкурс дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів закладів загальної середньої освіти Тернопільського обласного відділення МАН України. У 2020 році на розгляд журі надійшло 85 реферативних робіт (6 кл. – 16; 7 кл. – 27; 8 кл. – 42) із 32 навчальних закладів області. Вперше конкурс дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів проходив онлайн на платформах Zoom та Google meet. Згідно правил конкурс відбувався у два етапи: заочне оцінювання реферативних робіт та їх захист. За висновками журі 73 конкурсанти здобули 17 – перших, 30 – других, 26 – третіх місць.

Приємно, що переможцями стали і учні Скала-Подільської громади:

ІІІ місце - Шпак Катерина, учениця 7 класу Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів, секція «Аерофізика та космічні дослідження» (керівник МулярчукА.П.);

І місце - Ющишин Діана, учениця 8 класу Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів, секція «Науково-технічна творчість та винахідництво» (керівник Мулярчук А.П.)

Учні 6-8 класів продемонстрували наукове бачення альтернативних джерел енергії і розуміння необхідності екологічно чистих технологій в енергетиці, проблеми сміттєзвалищ, матеріали краєзнавчих розвідок та інше.

Бажаємо юним науковцям радості пізнання, творчого натхнення та цілеспрямованої праці!

Більше інформації за посиланням: http://xn--80axe.xn--j1amh/1-866