Передача земельних ділянок державної власності у комунальну власність

Дата: 08.12.2020 14:54

Відповідно до Указу Президента України від 15.10.2020 року «Про деякі заходи щодо прискорення  реформ у сфері земельних відносин», постанови Кабінету  Міністрів України від 16.11.2020 року №1113 «Деякі  заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин», Наказу №19-ОТГ від 07.12.2020 року Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області  передано Скала-Подільській селищній раді(Скала-Подільській територіальній громаді) Чортківського району Тернопільської області у комунальну власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною  площею 124,1978 га, згідно додатку.

Скала-Подільська селищна  рада  оформляє право комунальної власності на земельні ділянки відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».