Нарада працівників будинків культури та бібліотек
11 грудня 2020 року відбулась робоча нарада працівників клубних закладів Скала-Подільської ОТГ. У нараді взяв участь селищний голова Ігор Лобода, який зупинився на питаннях:
- формування місцевого бюджету-2021;
- покращення матеріально-технічної бази приміщень закладів;
- діяльність будинків культури, бібліотек у сучасних умовах.
Обговорили спільно з працівниками проблемні питання, які потребують першочергового вирішення.
Продовжив нараду заступник селищного голови Андрій Чокан, який окреслив основні напрямки роботи клубних закладів у новому 2021 році, а також зазначив про неухильність дотримання законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS- CoV-2 та інформування громадськості про заходи шляхом оприлюднення їх у засобах масової інформації. Звернено увагу на впровадженні новітніх форм роботи у закладах культури.
Голова Скала-Подільської ОТГ та його заступник привітали працівників культури з новорічними та різдвяними святами.