XІ Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України»

Дата: 15.12.2020 11:07

11-12 грудня 2020 року проведено вперше у режимі онлайн фінальний етап XІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України». Програма охоплювала онлайн-виставку інноваційних науково-дослідницьких проєктів учасників та постерний захист робіт у кожній номінації окремо. Рекордною стала кількість учасників – 164 учні та 146 наукових проєктів. Переможці та призери нагороджені сертифікатами різного номіналу (залежно від місця) на купівлю товарів в інтернет-магазині. Абсолютно всі учасники виставки-конкурсу отримали право на візит у Музей науки. Крім журі за учасниками пильно стежили експерти бізнес-інкубатора НЦ «МАНУ» «Ukrainian Future».

Серед переможців - учень 11 класу Скала-Подільського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ” УНДЕРКО Владислав за роботу Сталеві каркаси, виготовленні методом 3D друку” отримав ІІ місце (83 бали із 100).

Вітаємо з перемогою в нелегкій боротьбі. Нехай цей конкурс стане ще одним доказом таланту і здібностей, нехай у житті чекає ще багато перемог і завжди буде підтримка рідних і друзів.

Якщо зацікавили роботи переможців, то переходьте у віртуальний каталог постерів усіх учасників. Ознайомитися із списком переможців можна у розділі: «Виставка-конкурс «Майбутнє України».

Інформація взята з офіційного сайту МАН України: http://man.gov.ua.