І етап виставки-конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет»

Дата: 16.12.2020 16:09

14 грудня 2020 року у відділі освіти виконавчого комітету Скала-Подільської селищної ради проведено підсумок І етапу виставки-конкурсу в ОТГ «Замість ялинки – зимовий букет», де взяли участь заклади загальної середньої та позашкільної освіти.

Роботи оцінювались за трьома номінаціями.

Переможці та призери серед учнів закладів загальної середньої освіти:

- у номінації новорічна композиція «Різдвяна казка»:

Гран-прі: колективна робота учениці 3 класу Дякун Ірини та учня 9 класу Москалюка Владислава Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» «На порозі Новий рік» (керівник – Москаль С. Л.).

І місце: колективна робота учнів 3 класу Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів «Новорічна казка» (керівник - Гора О. М.);

- у номінації «Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика»:

Гран-прі: Осадчук Софія, учениця 7 класу Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів, робота «Бичок - 2021», (керівник – Осадчук М. В.).

І місце: колективна робота учнів 1 класу Парховського Максима та Бойко Наталії Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» «Стилізована ялинка» (керівник -  Кошута Г. В.).

- у номінації «Дідух – різдвяний дух»:

І місце: Галай Світлана, учениця 11 класу Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», робота «Різдвяні янголи-охоронці», (керівник – Дзіковська Н. М.).

Журі конкурсу також визначило 5 других місць, 3 третіх місця.

Гуртківці Скала-Подільського дитячого парку взяли участь у конкурсі та презентували  колективну роботу «Новорічний потяг» у номінації «Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика» (керівники – Харатін І. О., Стефина В. Г.).

Найкращі роботи надіслані для участі у ІІ етапі (обласному) виставки-конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет» в м. Тернопіль.

Вітаємо усіх переможців, призерів та учасників з прийдешніми новорічними та різдвяними святами.

Дякуємо за активну участь та креативний підхід до виконання творчих завдань.