Зустріч селищного голови з керівництвом закладів освіти та культури Скала-Подільської громади

Дата: 30.12.2020 11:00

30 грудня у Скала-Подільському в будинку культури відбулася зустріч селищного голови   з керівництвом закладів освіти та культури Скала-Подільської громади.

Фото без опису Фото без опису

Ігор Лобода наголосив, що мета його зустрічі  це проблеми газопостачання в перехідний період 2020-2021 року та  отримання дієвих пропозицій, щодо вирішення даного питання.

Фото без опису Фото без опису

Для уникнення відключення постачальником газопостачання до об’єктів сфери освіти і культури необхідно зосередити увагу на реальну економію газу в цей період,зробити все можливе і неможливе для забезпечення заходів що передбачають мінімізацію направлену на ефективність розходу газу.

При цьому необхідно тим, чи іншим образом уникнути порушень санітарних правил та правил безпеки в даних умовах .

Користуючись нагодою, селищний голова привітав усіх учасників зустрічі їхні сімї з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами.