Дистанційне навчання в закладах освіти

Дата: 13.01.2021 08:40

Відділ освіти виконавчого комітету Скала-Подільської селищної ради інформує учасників освітнього процесу про зміни у діяльності закладів освіти Скала-Подільської селищної ради згідно постанови КМУ від 0912.2020 року №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” з 8 січня 2021 року по 24 січня включно.

Заклади загальної середньої освіти (ЗЗСО):

- Скала-Подільський НВК та його філія Турильченський НВК:

1. продовжено тривалість зимових канікул до 15 січня 2021 року;

2. з 18 по 22 січня 2021 року освітній процес здійснюватиметься у дистанційній формі за допомогою онлайн-засобів (Google Meet, Classroom, та інших).

Уроки проводитимуться згідно затвердженого розкладу.

- Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів:

Уроки проводитимуться згідно затвердженого розкладу.

- Скала-Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів:

1. з 11 по 22 січня освітній процес здійснюється у дистанційній формі за допомогою онлайн-засобів (Google Meet, Classroom).

Уроки проводяться згідно затвердженого розкладу .

- Лосяцька ЗОШ І-ІІ ступенів:

- Ниврянський НВК:

1. продовжено тривалість зимових канікул до 15 січня 2021 року;

2. з 18 по 22 січня 2021 року освітній процес здійснюватиметься у дистанційній формі.

- Бурдяківська ЗОШ І-ІІ ступенів:

1. з 11 по 22 січня освітній процес здійснюється у дистанційній формі за допомогою онлайн-засобів (Zoom, Classroom).

Уроки проводяться згідно затвердженого розкладу.

- Гуштинська ЗОШ І-ІІ ступенів:

1. з 11 по 22 січня освітній процес здійснюється у дистанційній формі за допомогою онлайн-засобів (Google Meet,Viber).

1. Уроки проводяться згідно затвердженого розкладу.

Заклади дошкільної освіти (ЗДО) працюють:

- Скала - Подільський ДНЗ ясла-садок №1 "Барвінок" з 12 січня 2021 року, з дотриманням карантинних обмежень;

- Скала - Подільський (ясла-садок) ДНЗ №2 "Теремок" з 12 січня 2021 року, з дотриманням карантинних обмежень;

- Іванківський ДНЗ "Сонечко" з 11 січня 2021 року, з дотриманням карантинних обмежень;

- Лосяцький ДНЗ "Дзвіночок" з 25 січня 2021 року;

- Бурдяківський ДНЗ "Малятко" з 25 січня 2021 року;

- Ниврянський НВК "ЗНЗ І-ІІ ступенів - ДНЗ "Сонечко" з 25 січня 2021 року;

- Турильченський НВК "ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" з 25 січня 2021 року;

- ДНЗ "Теремок" с.Гуштин з 25 січня 2021 року;

Заклад позашкільної освіти "Скала-Подільський дитячий парк" працює з дотриманням карантинних вимог та згідно розпорядку роботи.

Скала-Подільська дитяча музична школа працюватиме з 25 січня 2021 року.

Адміністраціями закладів освіти буде створено умови для онлайн-роботи працівників (проведення нарад, семінарів, педагогічних рад, зустрічей з батьками тощо).

О. Ющишин