Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Скала-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Скала-Подільської селищної ради

Дата: 25.01.2021 10:10

1.Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

· Скала-Подільська  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Скала-Подільської селищної ради;

· вул. Грушевського, 91, смт Скала-Подільська, Чортківський район, Тернопільська область, 48720.

2.Найменування посади та умови оплати праці:

директор

посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови КМУ №373 від 20.03.2011, постанови КМУ № 78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

3.Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу, відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»:

посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково- педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

4.Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, місце та термін їх подання:

претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

· заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

· автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

· копію паспорта громадянина України;

· копію документа про вищу освіту ( з додатком, що є його невід`ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

· копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

· довідку про відсутність судимості;

· довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

· мотиваційний лист, складений у довільній формі;

Претенденти можуть надавати інші документи, що підтверджують їх професійні та/або моральні якості. Відповідальність за недостовірність документів несе претендент на посаду керівника закладу освіти.

5.Дата, місце проведення конкурсного відбору:

· подання документів здійснюється за адресою:

Тернопільська обл., Чортківський р-н., смт. Скала-Подільська, вул.Грушевського,33, І поверх, кабінет відділу освіти.

· Уповноважена особа, яка приймає документи за описом та надає інформацію про конкурс – Кунька Ірина Євгенівна, тел.моб.0688424254

ел. адреса: osvitaskala@gmail.com.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

· з 25 січня по 18 лютого 2021 року включно - подання претендентами документів щодня по буднях з 09:00 до 16:00 (кабінет  відділу освіти).

· 19 лютого 2021 року – перевірка конкурсною комісією поданих документів щодо відповідності установленим вимогам, прийняття рішення про допущення та/або недопущення до участі у конкурсі та оприлюднення переліку осіб, допущених до участі у конкурсному відборі;

· 23 лютого 2021 року – ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування;

· 26 лютого 2021 року – конкурсний відбір:

- перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти шляхом письмових відповідей на тестові завдання;

- перевірка професійних компетентностей, шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

- публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Конкурсний відбір відбудеться у приміщенні  Скала-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Скала-Подільської селищної ради о 10 годині ранку за адресою: смт. Скала-Подільська, вул. Грушевського, 91.

· 02 березня 2021 року - надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору та оприлюднення його.

Для ЗАВАНТАЖЕННЯ:

НАКАЗ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Скала-Подільської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Скала-Подільської селищної ради;

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Скала-Подільської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Скала-Подільської селищної ради;

ПОЛОЖЕННЯ про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Скала-Подільської селищної  ради;