Задля поліпшення стану справ у громаді

Дата: 02.02.2021 12:35

Сьогодні селищний голова Ігор Лобода разом із заступником Мироном Придругою побували  у Гуштині та Лосячі,  де оглянули окремі об’єкти соціально-культурного призначення. Під час зустрічі з мешканцями сіл йшлося про здійснення невідкладних заходів щодо поліпшення матеріальної бази закладів та проведення благоустрою. У Лосячі керівники громади спілувалися з виконавчим директором ПАП «Дзвін», керуючим відділком у Лосячі ,  Гуштині, Бурдяківцях  Олегом Гундзиком. Обговорено ряд  проблем населених пунктів та активного підключення до їх вирішення господарсько-виробничих структур.

Селищний голова та його заступник  проконтролювали хід виконавчих робіт із запуску свердловини №3,  що поліпшить водопостачання мешканців вулиць Грушевського та Залізнична. Начальник Скала-Подільського ККП  Юрій Альбертович проінформував керівництво про потребу матеріалів  для завершення робіт та упорядкування прилеглої території.