Нарада із соціальними робітниками

Дата: 03.02.2021 15:42

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Скала-Подільської селищної ради створена не так давно.  Сьогодні відбулася нарада із соціальними робітниками. У ній  взяли участь начальник відділу загально-комунікаційної та соціальної роботи Ольга Бачинська, головний спеціаліст цього відділу Павло Андрушків, директор комунальної установи Ірина Стягар. Обговорено широке коло питань, які стосуються надання базових соціальних послуг з урахуванням потреб мешканців населених пунктів, дотримання державних стандартів у сфері соціальної політики, яка тепер реалізуватиметься на рівні громад. Йшлося і про дотримання виконавської дисципліни.