ОГОЛОШЕННЯ !

Дата: 11.02.2021 21:53

З метою забезпечення послуг, що надаються Скала-Подільським ККП  у багатоквартирних будинках , на підставі проведених розрахунків (вартість  енергоносіїв ,пального, матеріалів, вимог законодавства, щодо мінімального розміру заробітної  плати), з  01 березня 2021 року встановлюються слідуючі тарифи  на послуги, що надаються  Скала-Подільським ККП:

1.Прибирання під’їздів багатоквартирних  будинків – 1,14 грн. за 1 м2 ;

2.Освітлення під’їздів багатоквартирних будинків -0,34 грн. за 1 м2;

3.Технічне обслуговування  внутрішньо будинкових  систем водопостачання і зливної каналізації,включаючи ліквідації аварій -0,82 грн. за 1 м2;

Всього – 2,30 грн. за 1 м2

Відшкодування  тарифу для населення витрат за 2020 р становить 80%

Ситуація, яка існує на підприємстві, щодо тарифів з управління багатоквартирними будинками  вимагає приведення діючих тарифів у відповідність з реальними витратами на їх виробництво.

За  період з часу прийняття діючих тарифів витрати зросли на :

- розмір електроенергії -2,746800 грн/за1 кВт/год до 3,262100грн/за1 кВт/год, ріст складає18, 7%.

- розмір мінімальної зарплати у діючих тарифах закладений 5008,00 грн.,а згідно Закону України «Про Державний бюджет України», в 2021 році становить 6000,00 грн, ріст складає 20%.

Все це створює кризову фінансову ситуацію   підприємства.

Просимо свої пропозиції подавати письмово за адресою по вул. І.Франка 2Е , номером телефону  5-19-54 або ж на  електронну пошту  skalakkp@ukr.net

Зауваження та пропозиції прийматимуться  протягом 14 днів з часу опублікування даної інформації.

ДОДАТОК

КОШТОРИС
витрат на утримання будинку та прибудинкової території

вул.Грушевського № 85,87,89,91,93 вул. Залізнодорожна №11,13