Працювати на перспективу

Дата: 23.02.2021 21:50

Фото без описуБез сумніву,  для членів  громадської організації «Фортеця добродійності» та усіх небайдужих, що підтримують об’єднання ,  це  - кредо життя. Сивочола Скала, мальовничі краєвиди,  різноманітна сакральна архітектура, ошатні ліси, цікаві люди – ось неповний перелік  привабливостей місцевої громади. Перший успішний крок подати їх широкому загалу зроблено. Але є ряд проблем , цікавих задумок.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Учора відбулася зустріч активу «Фортеці благодійності» з селищним головою  Ігорем Лободою, його заступником Андрієм Чоканом. Кілька років тому   самоорганізувалися небайдужі, щоб на рівні області та України  репрезентувати  набутки громади,- зазначила Тетяна Чубак, одна із тих, хто стояв біля витоків організації. Модератор заходу Ірина Джуфер акцентувала  на тому, як об’єднати зусилля спілчанців, влади, підприємців, аби проєкт «Скала – перехрестя туристичних шляхів» набув  глибинного практичного значення. Розроблено кілька цікавих туристичних маршрутів, створено мобільний додаток, сертифіковано ряд історичних об’єктів тощо. Найголовніше – створено промо-ролик, який отримав  схвальні відгуки.  Про нагальні проблеми промоції громади, подальше розширення вказаного проекту  йшлося у виступах  Аліни Червоноокої, Оксани Ундерко. До обговорення долучилися також  Сергій  Бондарчук, Валентина  Стефина. На думку керівництва ради, зустріч вийшла цікавою та продуктивною, тим паче, що  серед присутніх  було  кілька депутатів, від яких залежить прийняття рішень, що стосуватимуться соціально-економічного та культурного розвитку громади. Створено міцну  основу для розвитку , завдяки сцілчанцям, і ця робота буде продовжена.