Вдячні за співпрацю

Дата: 22.02.2021 16:50

Фото без опису   Селищний голова Ігор Лобода, його заступник Мирон Придруга  побували у місцевому дитячому «Барвінок» з метою вивчення матеріально-технічної бази, дотримання  температурного режиму та санітарно-гігієнічних умов, організації  харчування. За словами завідувачки закладу  Надії Яковець, нині у садочку обслуговують понад 60 дітей. Температурний режим дотримується відповідно норм, є необхідні дезинфікуючі, миючі та гігієнічні засоби. Щоденно на харчування однієї дитини витрачають 30 гривень ( є ще й батьківська плата ), гарне забезпечення м’ясом, рибою, овочами. Не вистачає солінь, але є розуміння з боку батьків. На думку керівника закладу, необхідно більше коштів спрямувати на покращення матеріальної бази: від часткового ремонту даху, встановлення нового ігрового обладнання -  до вирішення проблем із паливною. Надія Адамівна та керівництво селищної ради щиро подякували виконавчому директору СП «Дінтер Україна Скала» Галині Голованчук за спонсорську допомогу – дитячі кріселка для музичного залу.  Селищний голова із заступником оглянули паливну «Барвінка».