Нарада керівництва громади з начальниками відділів апарату виконавчого комітету селищної ради

Дата: 26.02.2021 15:45

26 лютого о 14:30 в приміщені Скала-Подільського Будинку культури відбулась зустріч керівництва громади з начальниками відділів апарату виконавчого комітету селищної ради.

На порядку денному зустрічі порушувались питання розвитку територіальної громади та особистого вкладу у вирішенні даного питання.

Селищний голова Ігор Лобода довів до присутніх плани робіт громади з використанням можливостей кожного начальника відділу, який оцінюватиметься відповідно до особистого внеску до вирішення питання по суті.

Начальник фінансового відділу Олександра Манюк запевнила всіх присутніх та керівництво, що тільки загальними зусиллями можливо добитись конкретних результатів.

Заступник селищного голови Мирон Придруга підтримав думку керівництва і довів до присутніх окремі завдання, що стануть стимулом в результатах роботи громади в цілому.