Інформація Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Дата: 03.03.2021 10:19

За інформацією Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 23.02.2021 № 4602-04/11811-06 щодо виходу на китайський ринок українських експортерів, повідомляємо наступне.

Посольством України в Китайській Народній Республіці встановлено контакти з однією з найбільших у світі онлайн-платформ “JD”, основним видом діяльності якої є інтернет-торгівля та електронна комерція. За результатами проведених переговорів досягнуто домовленості про створення постійно діючого українського Національного павільйону (детальна інформація щодо діяльності “JD” додається).

Основними перевагами створення Національного павільйону є:

• можливість відправлення експортерами своїх товарів одним спільним контейнером;
  • спрощені митні процедури;
  • наявність додаткових конкурентних переваг;
  • можливість демонстрації туристичного потенціалу країни.

Вартість користування онлайн-платформою для Національного павільйону складатиме 1000 дол. США на рік. За кожну продану одиницю товару китайській компанії необхідно сплатити комісію у розмірі від 2% до 8% його фактичної вартості.

Крім того, передбачено гарантійний внесок, який є гарантією якості товарів та повертається у разі закриття павільйону.

• урахуванням вищенаведеного, просимо розповсюдити зазначену інформацію серед зацікавлених суб’єктів господарювання непродовольчого сектору економіки району/територіальної громади.

Додаток:на 30 арк. в 1 прим.