Краєзнавча конференція учнівської молоді «Роде наш красний, роде наш прекрасний»

Дата: 04.03.2021 16:48

04 березня 2021 року відбулась обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Роде наш красний, роде наш прекрасний», в якій заклади загальної середньої та позашкільної освіти Скала-Подільської селищної ради взяли участь за напрямками краєзнавства: історичне краєзнавство (Скала-Подільський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Скала-Подільський дитячий парк, Ниврянський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ «Сонечко»), географічне краєзнавство (Лосяцька ЗОШ І-ІІ ступенів, Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів). Особливо цікавим напрямком була виставка композицій на тему «Подарунок солдату – захиснику України», яка проводилась у такій формі: кожна делегація повинна була представити виконану композицію та зняти відеоролик . Роботи подали Скала-Подільський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Скала-Подільський дитячий парк, Ниврянський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ «Сонечко», Скала-Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів, Турильченський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ», Бурдяківська гімназія.

Відеоролики можна переглянути за посиланням:

Скала-Подільський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

Скала-Подільський дитячий парк

Ниврянський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ «Сонечко»

Скала-Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів

Турильченський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

Бурдяківська гімназія

Дякуємо керівникам за активну участь та співпрацю!