Для полегшення праці

Дата: 19.03.2021 09:33

Скала Подільська селищна рада учора отримала в рамках впровадження проєкту "Надання  соціальних послуг в громаді" велосипеди для соціальних робітників , які надають послуги самотнім та людям похилого віку, що проживають на території нашої громади.

Для реалізації проєкту був виділений грант  Японським фондом соціального розвитку через Міжнародний банк реконструкції та розвитку .

Метою проекту є посилення  спроможності у забезпеченні  мешканців громади якісними соціальними послугами , підвищення  доступу до соціальної та комунальної інфраструктури громади, поліпшення  охоплення  послугами вразливих груп населення (літніх людей, осіб з інвалідністю, сімей, які знаходяться в складних життєвих  обставинах). Селищний голова Ігор Лобода подякував робітникам та працівникам комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» за працю, наполегливість та витримку, грантодавцям – за розуміння та змогу розширити можливості громади. Консультант

Українського  фонду соціальних інвестицій Ірина Кисляк ,присутня на заході, та Ірина Стягар, директор комунальної установи, розповіли про можливості проекту та нові підходи до роботи. Вони подякували Тетяні Чубак, завдяки котрій наша громада отримала можливість бути учасником проєкту.