Правознавці прийдуть на допомогу

Дата: 19.03.2021 16:05

Директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Скала-Подільської селищної ради Стягар Ірина та начальник відділу «Борщівське бюро правової допомоги» Чортківського МЦ з надання БВПД Кучіра Тетяна провели робочу зустріч, темою якої були  “Відповідальне батьківство” та “Попередження насильства в сім’ї”. У робочій зустрічі взяли участь заступник селищного голови Мирон Придруга та фахівець у справах дітей Орест Скорохід.

В ході зустрічі обговорено питання відповідальності за ухилення від сплати аліментів, щодо правил тимчасового виїзду дитини за кордон, про отримання податкової знижки на навчання, щодо порядку отримання послуги “Муніципальна няня”. Домовлено про спільну організацію та проведення лекцій, семінарів, робочих зустрічей та консультацій громадян на актуальні юридичні теми та щодо розповсюдження інформаційних матеріалів.

Також обговорені питання співпраці громади та спеціалістів, що надають безоплатну правову допомогу.