ДЯКУЮ ЗА ПІДТРИМКУ

Дата: 29.03.2021 11:46

Розпочався двомісячник  благоустрою у Скала-Подільській територіальній громаді. У рамках  заходу 27 березня 2021 року на території громади проведено толоку, мета якої - зробити населені пункти громади  чистими, квітучими та комфортними.

Бажання жити в затишному, комфортному й чистому населеному пункті, мрія,напевне, кожної людини. Крім того, усі ми  прагнемо бачити в майбутньому свою громаду  розвиненою, багатою, затишною,  тому на шляху до європейського майбутнього треба змінювати щось навколо себе і в першу чергу, починати зі своєї оселі та свого села чи селища.

Щоб природна краса  не зникла під купами сміття, щоб люди мали більше простору для здорового відпочинку, необхідно зберігати території нашої громади чистими та красивими і надалі.

Велика подяка   усім,  хто долучився до прибирання територій, а особливо – працівникам ДП «Благоустрій»,ККП,керівникам і працівникам організацій,установ, закладів,старостам громади та працівникам селищної ради, яким не байдуже майбутнє Скала-Подільської громади.

Ігор ЛОБОДА