Шановні краяни!

Дата: 31.03.2021 12:17

З настанням теплих погідливих днів мешканці громади активно включилися  до упорядкування садиб, прибудинкових територій. Тішить, що практичними справами громадяни, трудові колективи відгукнулися на звернення селищного голови щодо участі у передвеликодній толоці.

Однак, почастішали випадки спалювання залишків трави, листя, бадилля сільськогосподарських культур, іншого сміття. Часто-густо воно вогке, і густий дим накриває вулиці, увесь населений пункт. Це не тільки завдає збитків екології, а й шкодить здоров’ю односельців, що мають проблеми із серцево-судинними, легеневими захворюваннями, дітям.

Адміністрація селищної ради застерігає від подібних дій і нагадує,  що, відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП),  порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, санітарних правил територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.);  посадових осіб і підприємців від 50 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700грн.). Зібране сміття просимо вивозити на сміттєзвалища.