Сподівання на кращий результат

Дата: 01.04.2021 16:16

Сьогодні у Скалі-Подільській відбулася  робоча зустріч селищного голови Ігоря Лободи, його заступника Мирона Придруги з керівниками фермерських господарств і підприємцями нашої громади .

Знаменно, що вперше за останній час, у нараді за участю керівника Борщівського відділення Головного управління Податкової служби країни Богдана Боднарука , директора Центру зайнятості  Марії Мандзюк обговорено широке коло питань, пов’язаних з виробництвом ,сплатою податків, розвитком місцевих підприємств та залучення інвестицій. У нараді взяв участь та виступив директор  Департаменту розвитку сільського господарств   Тернопільської  обласної державної адміністрації  Володимир Стахів. Він проінформував про новації у сфері сільського  господарства, конкретизував завдання  на цей рік , повідомив про пільги для виробників сільгосппродукції. До організації та проведення заходу долучилися начальники відділів: економіки – Наталія Мелюзіна, загально-комунікаційної та соціальної роботи  - Ольга Бачинська.