З роси та води, шановний ювіляре!

Дата: 01.04.2021 16:23

Сьогодні відзначає поважний ювілей  знаний у краї художник, директор Скала-Подільського краєзнавчого музею Євген Шпак.

Його особисте життя, втілені у художні образи живописні полотна, – калейдоскоп подій та образів,барв та нюансів, що підкреслюють тему чи сюжет картини. Природа, історичні місця, видатні постаті- це неповний перелік тематики картин нашого земляка. Він довго виношував ідею створення місцевого краєзнавчого музею, місцевої картинної галереї. Вам,Євгене Михайловичу,  це вдалося.

Дорогий ювіляре, з роси та з води! Міцного здоровя , успішної праці, довгого творчого лету! А ще – міцного родинного гнізда, благополуччя, нових тем та цікавих художніх образів!