Відбулося засідання комісії

Дата: 08.04.2021 16:06

Сьогодні відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вів його селищний голова Ігор Лобода. У роботі комісії взяли участь Мирон Придруга, перший заступник селищного голови, Наталія Лагазюк, секретар ради; начальники відділів: загально-комунікаційної та соціальної роботи  - Ольга Бачинська,  фінансового – Олександра Манюк, керівник КНП «Скала-Подільське територіальне медичне об’єднання»  Мирослав Вараниця, директор КУ «Центр надання соціальних послуг»  Ірина Стягар.  У засіданні взяв також участь Мар’ян Різуник,  начальник місцевої пожежної команди. Про заходи щодо запобігання та протидії  масовим пожежам та їх реалізацію доповів  Мирон Придруга, доповнив його Мар’ян Різуник. Члени комісії ухвалили відповідне рішення.  Мирослав Вараниця проінформував про стан епідемічної ситуації, спричиненою вірусом  COVID -19. Члени комісії ухвалили  рішення з цього питання. Враховуючи ситуацію із захворюваністю  на території громади, рекомендації фахівців, рішення комісії з цього питання подаємо повністю та просимо керівників закладів, установ, підприємств врахувати їх  у щоденній діяльності.