Надання послуг службою зайнятості

Дата: 16.04.2021 10:06

Цими днями відбулася робоча зустріч за участю селищного голови Ігоря Лободи, провідного фахівця з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Борщівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Оксани Ангелюк, начальника фінансового відділу виконкому Олександри Манюк, начальника відділу загально-комунікаційної та соціальної роботи  Ольги Бачинської, представників підприємств громади.   Оксана Ангелюк проінформувала про послуги служби зайнятості, які надаються роботодавцям та населенню, у тому числі й дистанційно через електронні сервіси, про співпрацю з територіальними громадами з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття шляхом надання соціальних послуг безпосередньо на території громади спеціалістами служби зайнятості. Було обговорено питання щодо легалізації зайнятості населення громади.

Зазначалося також, що одним з перспективних напрямів взаємовигідної співпраці служби зайнятості з  територіальними громадами є організація громадських робіт. Громадські роботи є засобом тимчасової зайнятості громадян, завдяки якому безробітні отримують додаткову можливість заробітку, а органи місцевої влади - нагоду виконувати роботи в найкоротший термін та покращувати соціальну інфраструктуру населених пунктів.

Учасники заходу обговорили питання про можливість залучення коштів для організації громадських робіт та їх проведення.