Згасла зірка нашого земляка

Дата: 20.04.2021 16:26

Несподівана звістка про непередбачувану смерть одного з кращих керівників підприємств Скалецької громади - Володимира Джоса - залишила нікого байдужим. Його серце перестало битися в Івано-Франківській  обласній лікарні, де його рятували від коронавірусної інфекції. Народився у Гуштині,  і рідне село  щасливими росами освячували   його дитинство та юнацтво.

Юнацькі роки вели у незвідані таїни буття , де він був радісним та щасливим. Здобув освіту в Камянці –Подільському, за деякий час одружився, тішився дітьми, онуками, а ще спорудив власну садибу і надіявся на велике  родинне щастя. Не судилося.

Шановний Володимире Степановичу, не жалкуй про те, що залишив у бутті незвершені задуми,несповнені мрії. Успішний керівник, вдумлиий менеджер, як легко Тобі вдавалося багато справ, серед яких - розвій підприємств ТзОВ «Бурдяківський спецкар’єр», допомога школам та садкам, самотнім пенсіонерам, нужденним. А ще, дорогий земляче, на Твоєму рахунку –  суттєва допомога церковним громадам, зокрема у Бурдяківцях та Гуштині, школам та дитячим закладам. Жалкуємо, що так сталося. Хай Бог Тобі дає Царство Небесне і прощення.  У глибокій скорботі керівництво ради, депутатський корпус та працівники виконавчого апарату селищної ради.Хай легкою буде земля.

Сумуюча громада.