35-ті роковини трагедії: сьогодні – День пам’яті про аварію на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2021 08:46

Чорнобильська аварія є найбільшою техногенною катастрофою за всю історію ядерної енергетики в світі.

Сьогодні – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Кожного року  Україна й увесь світ згадує Чорнобильську катастрофу

Аварія на Чорнобильській АЕС призвела до непоправних медичних, економічних і соціальних та гуманітарних наслідків.

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків,а також наших земляків в тому числі жителів нашої громади які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

Низький уклін тим хто приймав участь в ліквідації аварії, та постраждалим від Чорнобильської катастрофи.