Україна отримала другу партію вакцин від COVID-19 у рамках ініціативи COVAX

Дата: 27.04.2021 16:06

Сьогодні Україна отримала другу партію вакцин проти COVID-19 в рамках COVAX, глобальної ініціативи задля забезпечення рівного доступу до вакцин проти COVID-19 для всіх країн.

ЮНІСЕФ спільно з ВООЗ доставили 367 200 доз вакцини AstraZeneca-SKBio, виробленої SK Bioscience, Південна Корея.

Цю партію використають для вакцинації пріоритетних груп (медпрацівники, освітяни,військові, працівники соціальної сфери ) та  людей віком 65+.

Усі вакцини в рамках ініціативи COVAX Україна отримує безоплатно.

Постачання вакцин у рамках COVAX продовжиться: загалом до кінця року ЮНІСЕФ доставить вакцини для щеплення 8 мільйонів українців.

Від імені COVAX  ЮНІСЕФ постачає лише ті вакцини від COVID-19, що відповідають критеріям безпеки та ефективності ВООЗ.

Поки світ бореться з COVID-19, вакцини лишаються найбільшою надією, щоб зупинити цю пандемію.

Важливо, що медичні працівники  і  нашого КНП « Скала – Подільське медичне об’єднання» продовжують  вакцинацію проти COVID-19 із дотриманням правил безпеки та стараються вакцинувати  людей   якомога  швидше   по мірі поступлення вакцини. А тому  всім-медичному персоналу, освітянам, керівникам установ і просто небайдужим громадянам, необхідно працювати над тим, щоб люди отримували достовірну інформацію і  були впевнені у вакцинах, які рятують життя. На сьогоднішній день в медичному об єднанні розгорнуто три пункти щеплень ( Скала-Подільська, Гуштин, Нивра ), які в стаціонарному та виїзному режимі проводять  заходи по вакцинації населення.

З 28.04.21 р. по 30.04.21р. запрошуємо громадян, що відносяться до пріоритетних груп, отримати щеплення!

При необхідності за інформацією звертайтеся до сімейних лікарів.

Принагідно нагадуємо, людям потрібно продовжувати носити маски, регулярно мити руки та дотримуватись фізичної дистанції, щоб обмежити поширення COVID-19.

Бережіть  себе та  близьких !

М.ВАРАНИЦЯ