Висловлюємо співчуття

Дата: 28.04.2021 10:56

Передчасно, на 59 році, після важкої невиліковної хвороби відійшов у засвіти  Йосип Михайлович Кирилюк, директор Лосяцького будинку культури.

Народився у Худіївцях, після закінчення школи здобув фах у Теребовлянському культурно-освітньому училищі (нині – Вище училище культури). У Лосяч прибув за направленням, працював на посаді не один десяток років. Зумів згуртувати у громаді любителів співу, сценічного мистецтва, гри на духових інструментах. Жодне святкування  днів села, інших мистецьких урочин,  творчих звітів, спортивних заходів не відбувалося за  його організаторської роботи.

Адміністрація селищної ради, члени виконкому, депутати висловлюють щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати та розділяють сум скорботи.

Вічна пам'ять!