Двомісячник благоустрою населених пунктів громади на стадії закінчення

Дата: 29.04.2021 10:32

Двомісячник благоустрою населених пунктів громади йде до реального завершення. На передодні Великодня Скала-Подільська громада провела ряд заходів які заплановані на реалізацію двомісячника який проводиться за рішенням виконавчого комітету.

В першу чергу проведено прибирання місць благоустрою, побілка бордюрів, дерев та інших споруд, а також прибирання прибудинкових територій мешканцями громади і дана робота продовжується .

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

На території громади проведено декілька толок на які залучались всі комунальні підприємства, організації, установи, що дало змогу вирішити в деякій мірі питання благоустрою.

Фото без опису Фото без опису

Селищний голова з почуттям відповідальності організував дану роботу, залучивши до неї всі можливі ресурси громади для підготовки територій громади до весняно – літнього періоду. Ще залишилось декілька днів до свят і селищна рада просить усіх,  хто ще не прибрав свої помешкання, долучитись та прибрати свої прибудинкові території, щоб наша громада стала зразковою в тому числі питаннях благоустрою.