Дорогі ветерани та жителі нашої громади!

Дата: 07.05.2021 13:19

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів людських життів, у тому числі наших співвітчизників.

Крізь полум'я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати  народ йшов до перемоги над злом.

У ці дні ми віддаємо шану всім тим, котрі у жорстокій битві виборювали нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму та більшовизму.

Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть глибока пам'ять і щира повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, непохитної віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями ратної слави  дідів та батьків. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Пам'ятаймо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Трагедія не тільки у кількості втрат – людських та матеріальних. Трагедія й у тому, коли сини та дочки одного народу боронили рідну землю під рідними прапорами та гаслами.   Пам'ятаймо, що агресора зупиняють спільними зусиллями об'єднаної нації. Той, хто захищає свою землю від ворога, завжди перемагає. Уроки історії роблять нас сильнішими та мудрішими. Тож нехай мірилом наших спільних  справ буде сильна держава. Слава Україні!

З повагою

селищний голова                                                              Ігор ЛОБОДА