Вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв Другої світової війни

Дата: 11.05.2021 10:01

У суботу, 8 травня біля меморіалу Слави у смт Скала-Подільська відбувся захід приурочений до пам’ятної дати 8 травня День пам'яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасницями. Селищний голова Ігор Лобода  в своєму виступі  зазначив, що Україна разом з Європою відзначає День пам’яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні, а також підкреслив, що  наші предки в тому числі і жителі громади, заплатили понад  8 мільйонів людських життів .

Вони загинули за майбутнє для нас, для своїх дітей та онуків - повідомив Лобода.

Фото без опису Фото без опису

Оксана Ундерко  директор ЗОШ І-ІІ в своєму виступі зупинилась на історичних фактах якими зазначила,що ми маємо знати,що людство вивчило урок 1939-1945 років і держава повинна  робити все можливе,щоб не допустити подібного ніколи.

Фото без опису Фото без опису

Після цього виступили учні наших шкіл з Програмою вшанування подвигу українського народу.

На закінчення Отець Василь  відслужив панахиду за загиблими і присутні поставили квіти до меморіалу Слави та запалили лампадки пам’яті.