Дата: 14.05.2021 15:37

Звіт за І-й квартал 2021 року по Скала-Подільському комбінату комунальних підприємств.

Звіт

За І-й квартал 2021 року по Скала-Подільському комбінату комунальних підприємств

Чисельність працівників – 21 чоловік.

Фонд оплати праці усіх працівників-476,5 тис.грн.

ДОХОДИ

Протягом І-го кварталу 2021 року надано послуг з управління багатоквартирними будинками, водопостачання, вивезення ТПВ ,рідких відходів та інших на суму-409,8 тис. грн. без  ПДВ з них:

- управління  багатоквартирними будинками-130,5 тис. грн.

-водопостачання- 161,6 тис. грн.

з них : населення-124,2 тис. грн.,бюджетні організації-26,5 тис. грн.,інші організації-10,9 тис. грн..

- саночистка (вивезення ТПВ і РВ) -117,7 тис. грн., з них:

-населення-68,1 тис. грн., організації-34,6 тис. грн., викачка нечистот-15,0 тис. грн.

Отримано дотацій-330,0 тис. грн..

ВСЬОГО ДОХОДІВ ЗА РІК -739,8 тис. грн.

ВИТРАТИ

Витрати по управлінню багатоквартирними будинками -147,6 тис. грн.

З них:

-матеріали –0,6 тис. грн.

-зарплата-82,3 тис. грн.

-відрахування на зарплату -18,1 тис. грн.

- загальногосподарські витрати-46,6 тис. грн.

Витрати по водопостачанню-433,8 тис. грн.

З них:

- електроенергія -97,8 тис. грн.

- матеріали –37,7 тис. грн.

-зарплата-125,3 тис. грн.

-відрахування-26,8 тис. грн.

- загальногосподарські витрати-146,2 тис. грн.

Витрати по сан очистці (вивезення твердих побутових відходів та викачка нечистот) -240,9 тис. грн.

-паливо-22,5 тис. грн.

-матеріали –3,7 тис. грн.

-зарплата-110,2 тис. грн.

-відрахування на зарплату -24,2 тис. грн.

- загальногосподарські витрати-76,6 тис. грн.

-податки-3,7 тис. грн..

ВСЬОГО ВИТРАТ ЗА І-й квартал 2021 року – 822,3 тис. грн. тис. грн.

Збитки по підприємству за І-й квартал 2021 року становлять – 82,5 тис. грн.

Водопостачання

В І-му кварталі 2021 року  Скала-Подільським комбінатом комунальних підприємством  було відпущено води -9,2 тис. м3, з них населенню -7,8 тис.м3, бюджетним організаціям – 1,0 тис.м3, іншим-0,4 тис.м3. Для безперебійного постачання  холодної води було зроблено поточні ремонти водопроводу по вулиці Бережанська, Січових Стрільців та в квітні 2021 року придбано 2 насосних агрегати, придбано кабель АВБбШв-4х16 в кількості 230,0 м/п для підключення діючої та резерної свердловин та запчастини до насосних агрегатів.

Вивіз ТПВ

В І-му кварталі 2021 року  Скала-Подільський ККП  збір сміття від населення здійснював згідно графіку,регулярно і безперебійно. Впорядковано сміттєзвалище.

Було придбано матеріали для виготовлення 5 (п’яти) сміттєвих контейнерів.

Управління багатокварними  будинками

В І-му кварталі 2021 року Скала-Подільський ККП  утримував  9 багатоквартирних будинків, загальною площею приміщень-28,0 тис.м2. До управління будинками належать послуги по прибиранню під’їздів багатоквартирних будинків, освітлення під’їздів багатоквартирних будинків та технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем водопостачання і зливної каналізації, в тому числі і ліквідації аварій.

Щодо управління багатоквартирними будинками виникає необхідність обстеження квартир, в яких давно ніхто не проживає, так як проводиться

недоцільне нарахування плати за послуги, які насправді власники сплачують лише в разі продажу своєї квартири і таким чином є суттєва заборгованість, яка враховується до кошторису витрат на утримання будинку.

Також повідомляємо, що є 18 квартир, в яких на протязі понад 10 років ніхто не проживає, місцеперебування власників нам не відоме, а втрата по ПДВ становить 3600,00 грн. щорічно.