Спеціалісти Скала-Подільської ТГ пройшли навчання в рамках проєкту «Надання соціальних послуг в громаді»

Дата: 21.05.2021 14:26

Впродовж  травня тривали навчальні тренінги для представників органів місцевого самоврядування та фахівців, які надають соціальні послуги.

Навчальна програма проходила в рамках проєкту «Надання соціальних послуг в громаді», що фінансується за рахунок гранту, наданого Японським фондом соціального розвитку (JSDF), через Міжнародний банк реконструкції та розвитку.

Програма направлена на підвищення фахового рівня та законодавчого регулювання надання соціальних послуг та соціальної роботи в громаді, а також їх адміністрування.

Нещодавно спеціалісти Скала-Подільської селищної ради, фахівці та соціальні робітники КУ «Центр надання соціальних послуг», що є учасниками програми, отримали методичні посібники, блокноти та сумки.