Вивчали досвід

Дата: 01.06.2021 15:27

Сьогодні працівники ЦНАПу та відділів  селищної  ради спільно з першим заступником селищного голови Мироном Придругою вивчали досвід роботи ЦНАПу Чортківської міської громади, який нині є одним з кращих в Україні.

Завдяки комунікабельності, відкритості начальника Артура Шимківа та працівників відділу представники нашої громади отримали всебічну інформацію щодо роботи служби, організації  та моніторинг діяльності. Щомісячно Чортківський ЦНАП надає послуги більш як 2000 заявників.

Йшлося також про розподіл обов’язків, взаємодію із відділами міської ради та іншими службами районного та обласного рівнів, співпрацю з іншими громадами.

Для себе взяли на перспективу: важливість взаємозаміни працівників, вміння адаптуватися до вимог часу, бути комунікабельним, мати намір допомогти людям у вирішенні їхніх проблем.