Здобули переконливу перемогу

Дата: 03.06.2021 15:59

30 травня  зразковий танцювальний колектив «Едельвейс» Скала-Подільського будинку культури  (керівник - Кульчицька Наталія) взяв участь у XIII Міжнародному фестивалі-конкурсі «Квітуча Україна» в місті Умань, відомому в світі Софіївським парком. Додому учасники колективу вже традиційно повернулися з упевненою  перемогою- I місце в номінації « Естрадний танець»  та ІІ місце в номінації «Народний танець».

Та не тільки  кубки і призи тішили серця переможців, а були ще й гарні враження від побаченого.

Умань – невелике, проте надзвичайно затишне місто. Маючи надзвичайно багату історико-архітектурну спадщину, Умань залишає у душах відвідувачів особливий слід.

Лише тут можна прогулятись спокійними алеями неймовірної «Софіївки» та кинути монетку в один з водограїв комплексу, аби ще не раз повернутися у сад кохання.

А парк «Нова Софіївка» – це єдиний у Східній Європі дендропарк у стилі фентезі. У «Новій Софіївці» поєднуються  природа, сучасне і традиційне мистецтво, різні світові культури, які представлені унікальними композиціями та арт-об’єктами.

Також учасники колективу побували на вечірньому шоу фонтанів. Попереду наполеглива праця і, сподіваємося,-  нові творчі перемоги, спілкування  з ровесниками, неповторні враження.