Вшанували батьків-героїв – нагородили спадкоємців

Дата: 07.06.2021 12:35

У суботу, 5 червня, відбувся обласний етап всеукраїнської благодійної акції «Батьківське серце», мета якої – вшанування полеглих  у воєнних діях на Сході України захисників суверенітету держави, мирного неба над нашими домівками.

Акція має ще й іншу ціль – привернути увагу суспільства до проблем сімей, котрі втратили  годувальників, а  в родинах підростають діти. І  з батьками діти не повинні спілкуватися лише через спогади, світлини.

Збаразький замок широко відкрив двері для дітей, батьки яких віддали своє життя за нашу Вітчизну. В історико-архітектурному комплексі витає дух українського козацтва, земля довкола полита кровю славних лицарів свободи.

У святковому заході взяли участь кілька десятків родин чи дітей. Зі словами подяки за мужність батьків до них звернулися представники області та міста, а нагороду – срібний кулон у вигляді батьківського серця  з емальованою краплиною крові – вручав громадський та політичний діяч Павло Жебрівський.

Серед нагороджених – наш юний земляк Денис Стефанців, батько котрого віддав життя за незалежність України.

Герої не вмирають, вони живуть у нашій памяті, наших добрих справах, у сувязі поколінь.